N? Chceš vypadat jako ony ? Tak nežer. ;)

February 2012

29/100 -so what

29. february 2012 at 20:12 | Iridescent N |  Diary
Ahoj, kočičky. ♥

Včera jsem nenapsala, protože jsem vůbec neměla čas. byla jsem dlouho ve škole, pak jsem měla ájinu a pak s přítelem na pivku..

Dnešní jídelníček sem psát raději nebudu, šíleně se stydim. Zase jsem jedla jako prase.. Já musim mít jídelníček, PŘESNĚ vymyšlenej a pečlivě naplánovanej, protože když si něco k jídlu vymyslim "jentak", většinou to je začátek konce.. :X

Musím to vydržet, sakra. Hlad nemám, ale chutě jsou šílený.. Je to tím že jsem to dostala? Jsem celkově nějaká nateklá a tlustá (to ale nebudu svádět na menstruaci) a to, co se mi zas udělalo na obličeji je šílený! :X

Vyfotila jsem vám můj nový kabátek na jaro. :D
Je z Orsay a velikost je to 40. Menší velikost nezapnu přes prsa. Achjo. Hned, když jsem ho viděla tak mě strašně zaujal.. :)
Ještě jsem si zkoušela jeden, tmavě modrej, a v tom jsem vypadala hubenější, ale tenhle mi zas víc (prej) sluší a je takovej výraznější.. No, mít oba, tak bych si nestěžovala.. :D

Tady je:


Ty puntíky na podšívce jsou hrozně roztomilý. :D Ještě k tomu musím sehnat nějaký boty a šátek (a taky kabelku :D).. :D
Mít hubený nohy, nosila bych k tomu legíny a nějaký výrazný minišatičky... No, časem..

Asi si taky sepíšu na blog body proč hubnu a budu to doplňovat...

Ještě vám ukážu jedny botky, co mě zaujaly u Bati (na prodejně je mají v jiných barvách)


Líbí se vám? :) Stojí 699 a jak říkám, já bych si je koupila akorát v jiný barvě. :)

Teď se k vám mrknu a pak si jdu dělat nehty. :D (NENÁVIDÍM LAKY OD AVONU! :D :D vůbec nic nevydrží..)

27/100- shit happened

27. february 2012 at 22:50 | Iridescent N |  Diary
Moje milované kočky, někde se asi stala chyba.

Celý víkend jsem jedla jako prase (opravdu!), prostě jsem jedla stejně jako minulé pondělí. Ale já to napravím!
Jdu do toho, naplno.

Děkuju za všechny vaše komentáře, ale já se vážně styděla, tak jsem ani většině z vás neodepsala. Jsem srab.

Nicméně, je tu nový týden, nový den, nový začátek.

Každým dnem budu hubenější a hubenější. Cítím to. A vy taky budete.


Sexbomba Megan.

C'mon bitches.

27. february 2012 at 21:17 My pics etc.

JSEM ZPÁTKY!
Bojíte se?26/100 nevim jak dál

20. february 2012 at 21:34 | Iridescent N |  Diary
Tohle, bude ten nejhorší "jídelníček" co jsem tu kdy měla. Opravdu se nenávidím.. Začínám zas propadat depresím a přestávám věřit, že to bude lepší..

Všechny se mi snažíte dávat naději, ale já už o tomhle všem začínám pochybovat.. O tý dietě.. O tom, že někdy vůbec dokážu zhubnout.. Já už budu jenom tlustá a ošklivá.. Jiný řešení nevidim.

Dneska je den na hovno nic. Ve škole 5tky, řvoucí učitelky, doma přežírání, zjištění, že si musím koupit novou kartu na bus a tramvaj, řvoucí otec, nepříjemná matka označujíce mé přežírání za bulimii ( ani neví co to je), nepříjemnej přítel, moje váha.. Jo, jsem nejhorší člověk na světě. Hah.

Celý moje přejídání začalo tím, že jsem po bráchovi ráno dojedla kousek chleba s medem.. Pak nešlo přestat.

Co jsem postupně snědla: 4pl. šunky + 1pl. sýra, chléb s medem, 6ks kyselých housenek, Delissa XXL, Margotka 100g, jablko + mandarinka, Delissa, Margotka 100g, 2 čokoládové bonbony od Lindt (matka neumí přede mnou schovávat věci), 1/2 pardubického perníku se švestkovou náplní v čokoládě, 1/2 celozrnné housky+ 1 nožička párku+ 2pl. šunky + 2pl. sýra, banánový kefír, 2 lžíce Granka prostě jen tak!!!

"Pohyb" HAHA. . 30 min. běh v tý zimě

pozn.- to co je červeně je mimo jídelníček (ale to vám asi došlo)

Holky, já vůbec nevím, jak dál.. Musím se přes to nějak přenést a zítra začít zas odznova.. Vím, že to půjde hůř..
Jo a chcete vědět kolik jsem zhubla za 5 dní týhle dietky? PŮL KILA. Nečekala jsem žádný zázraky, ale min. 1kg jsem čekala.. takže teď vážím přesně 63kg ( ikdyž po dnešku asi tak 16215658tun)
Dolly zhubla 4kila. To je super. Podle mě úplně úžasnej, výsledek, kterýho bych měla dosáhnout i já.. Ale já zase zklamala. Proč jsem vždycky ta vyjímka?! i kdyby se to mělo povést 99% lidem tak já budu to zkurvený 1% který to nedokáže.
Mám všeho plný zuby. :(

Vaše deprimovaná N.

PS- kdybyste věděly jak z tohohle ven, tak veškerý vaše rady a tipy jsou vítány. :)

25/100- bitch please

19. february 2012 at 22:23 | Iridescent N |  Diary
Nazdárek, kočky. ♥
Dneska tu jsem jenom tak na skok, nemám nějak náladu na blogování.. :)
Takže to vezmu zpříma a hned skočím k jídeláku! :)

Jenom bych vám ještě chtěla poděkovat za vaše návštěvy a pokaždý povzbuzující komentáře, kterými mi vždycky uděláte velkou radost. :')


Úžasný tělo! :3


24/100- don't give it up!

18. february 2012 at 21:50 | Iridescent N |  Diary
Slečny, kazim to, jak se dá..
Jsem na sebe fakt naštvaná. Takhle to být nemělo. :(
Ještě dopoledne jsem měla pocit, že dokážu cokoliv.. zhubnout, zformovat postavu, prostě všechno... Ale všechno se to tak nějak pokazilo kolem oběda..
Však, podívejte se samy na tu hrůzu..


Takhle si připadám když se fotím s kamarádkama. Já jsem samozřejmě ta úplně vlevo.

více v celém článku

23/100- znechucení v kabince+ konečně fotky

17. february 2012 at 20:41 | Iridescent N |  Diary
Čauky, mé hubnoucí kočičky, jak se dnes máte? :3

Dneska jsem si byla koupit podprsenku (jedna- bílá je 85C a druhá- modrá 80D) a zas jsem se málem rozbrečela..

Možná že to znáte, ten pocit, když stojíte v kabince jenom v kalhotech/spodním prádle, kolem vás jsou ze všechn úhlů zrcadla a protivný zářivky vám svítí do očí.. Vy vidíte, ty špeky převalující se přes kalhoty, špekaté břicho, ruce jak gorila a nohy tlustší, než antické sloupy.. No, pomalu začínáte rudnout a slzy se vám hrnou do očí. Jak to mohlo zajít tak daleko? Vždyť dřív jsem měla normální, pevnou postavu..
Přísahám vám, že kdyby v tý kabince byl koš/záchodová mísa tak bych se vyzvracela.. Nevim co mě k tomu vede, ale když jsem zhnusená sama ze sebe, tak jsem schopná se i vyzvracet..

Tak a teď konec s tím špatným!
Pod perexem vás čekají fotky mého nechutného těla a jídelníček. 3. den.
Hah, nemůžete se dočkat co? :X :DZajímalo by mě, jestli tyhle sexy kočky, jsou takhle sexy od přírody nebo jestli nejí. Co si vy myslíte?22/100- Jsem náročná

16. february 2012 at 18:49 | Iridescent N |  Diary
"Hi, guys!" (afektovaný pisklavý hlásek Paris Hilton- koukala jsem totiž na Paris Hilton- my new BFF Dubai :DDD)
Nevim, jestli jste to někdy viděly, já viděla už předtím sérii z Velký Británie a dneska dávali poslední díl z Dubaje. :D Pro ty co to viděly: všimly jste si, že všechno je natočeno tak, abys Pariiiiis vypadala jako úplně dokonalá, milá osůbka? :D A jako by se ty holky jednou mohly vážně stát její nejlepší kamarádkou.. ? :D :D :D Je to blbost, ale občas mi přijde, že nic lepšího v tý televizi nedávaj.. :/ :D

Za půl hoďky mě čeká věčeře a mně a Dolly zbývá už jenom 11 dnů diety. :)
V pondělí se zvážím, tak jsem zvědavá.. Naposledny, v pondělí, jsem měla 63,5kg. Moc, moc se chci dostat pod 60tku, ale taky nechci být zklamaná.. Prostě, nesmím to zkazit.


Ikdyž jí (třeba) nemáte rády, musíte uznat, že tělo má dokonalý a v obličeji je taky moc hezká.

whole article

21/100- Taky se umím chovat jako děvka

15. february 2012 at 22:17 | Iridescent N |  Diary
Ahooooj kočky, dneska píšu nějak brzo.. :D
Ráda bych vám napsala co jsem se dneska, docela s šokem dozvěděla od toho mýho, ale nechci vás a ani sebe zatěžovat slohovkami.. takže ve zkratce: když jsem s nim v září poprvý spala a asi tak 3 týdny předtím se s ním tahala, líbala a tak, tak jsem to dělala s vědomím, že nikoho nemá- to mi i sám tvrdil! No, vypadlo z něj dneska, že se kvůli mě tenkrát rozešel s nějakou holkou a přiznal se jí, že jí podvedl se mnou.. Co když udělá to samý mně? No, aspoň se na něj teď přestanu tolik vázat.. A od září by chtěl nastoupit na vojenskou vejšku v praze.. Nevim, jestli by mi stačilo vidět ho jenom o víkendech, ale vzhledem k tomu, co jsem se dneska dozvěděla mě to tížit přestalo. Pochybuju, že on by si s tim sám hlavu nijak nelámal.. je to děvkař. Tvrdil, že se změnil.. Já tomu věřila.. Ale změnil se teprv před půl rokem.. Jestli se teda vůbec změnil.. Aspoň budu teď opatrnější..
Nejvíc jsem naštvaná sama na sebe, že jsem byla tak naivní a ten vztah brala hned od začátku vážně.. On se tenkrát zřejmě vázat nechtěl.. už na to nechci myslet.

Tak, teď jsem se tu vykecala.. Vlastně, poslední dobou jsem dost uzavřená a nikomu tyhle problémy neříkám, ani svým dobrým kamarádkám.. Myslím, že by to nepochopily.. navíc, bych i jim ukázala, jak naivní vlastně jsem.jídelníček pod perexem.

20/100- fuck st. Valentine's day

14. february 2012 at 23:34 | Iridescent N |  Diary
Hahaha, šťastnýho Valentýna!
Mrdat Valentýna..
Mrdat všechny americký svátky..

Víte, původně jsem ho vůbec nechtěla slavit, ale D. mi řekl, že mi ho přijede dát, protože "o tom je svátek zamilovaných a já jsem zamilovaný".. Takže jsem mu taky něco koupila, zabalila a připravovala se na schůzku s nim a on mi v 7 napíše, prej kdy si to dáme. Dneska? Promiň lásko, mně je blbě, blabla, měl jsem pivo k večeři, takže nepřijedu, blabla.
No nakonec z něj vypadlo, že musel odevzdat řidičák, protože mu to nakázal doktor. A že by měl být doma.. Prostě, bolí ho hlava a včera večer se složil a dneska jel někam na vyšetření, kde se dozvěděl, že tam má nějakej stín (jeho děda měl nádor na mozku) a prej mě bude zlobit už jenom 2 roky a že mu je jedno jestli to přežije nebo ne. Straaaaašně vtipný! Já měla samozřejmě nervy jak blázen, do toho do mě hučili rodiče.. Samozřejmě jsme se spolu pohádali a málem i rozešli. Krásnej Valentýn!

Jak to vypadalo u vás, děvčata? Doufám, že líp..


Dělám to kvůli sobě!

celý článek.